TwilightKanka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilightKanka

TWİLİGHTÇILARIN YERİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Teen Choice Ödül Töreni Sonrası Röpörtaj

YazarMesaj
Nesli Pattz
Admin
Nesli Pattz

Teen Choice Ödül Töreni Sonrası Röpörtaj Empty
MesajKonu: Teen Choice Ödül Töreni Sonrası Röpörtaj   Teen Choice Ödül Töreni Sonrası Röpörtaj Icon_minitime1Perş. Haz. 17, 2010 1:16 pm

Spiker: Bana işin aslından bahsedin, şov nasıldı?

Ashley: İnanılmazdı! Aslında oldukça inanılmazdı!

Spiker: Sence bu gece hayranlar daha coşkulu muydu?

Kristen: Daha coşkulular mıydı bilemiyorum!

Taylor: Eh işte!

Spiker: Birisi röportaj için geldiğinde Alacakaranlık ekibinden kimsenin adını anmazsanız herşey yolunda gider diyorum. Adınızı söylediğimizde ortalık çalkalanıyor. Değil mi?

Ashley: Özellikle Robert Pattinson olduğunda çalkalanıyor.

Nikki: Erkeklerden herhangi birinin adı geçince ortalık çalkalanıyor.

Ashley: Evet erkekler.

Spiker: Bu gece buradan ayrılıyorsunuz galiba. Sanırım yolculuk hakkında neredeyse hepinizle konuştum ama seninle konuşmadım. Nasıl hissediyorsun?

Kristen: Evet! Sanki dışlanmışım gibi hissediyorum çünkü onlar son 1.5 haftadır oradalardı. Ben yarın gidiyorum. Hepimiz gerçekten heyecanlıyız.

Spiker: Bu film hakkında birşeyler paylaşabilir misin? Beki senin dört gözle beklediğin birşey?

Kristen: Iııı! Söyleyemem

Taylor: Uyku tulumu sahnesini dört gözle bekliyor.

Kristen: Evet üçünü birlikte görmek için sabırsızlanıyorum. Jacob, Edward ve Bella.

Taylor: İyi olacak.

Spiker: Buraya gelip gelmeyeceğini bilmiyorum ama burada olmasa da onun hakkında konuşalım mı? Nerede? Saklanıyor mu?

Taylor: Konuşalım!

Nikki: Kim hakkında konuşuyoruz?

Spiker: Bay Pattinson. Burada mı?

Nikki: Büyük ihtimalle saklanıyor.

Kristen: Bu şu an tuvalette ki Robert.

Spiker: Sizin gerçekten iyi anlaştığınızı söylemem lazım. Değil mi?

Herkes onaylar!

Spiker: Kim sette en çok bekliyor?

Nikki: Rob her zaman Rob.

Spiker: Nedir bu peki? Saçı mı?

Nikki: Evet her zaman saçı.

Nikki: Evet her zaman saçı. Saçını düzeltmek uzun zaman alıyor.

Spiker: Birisi saçlarının gerçek olup olmadığını söyleyebilir mi peki?

Kristen: Gerçek değil. Her sabahsaçlarına birşey sıkıyor ve saçları ( uzuyor işareti yapıyor burada )

Spiker: Biraz sonra Rob aşağı inecek biliyorsun değil mi? Söylemiş olayım da.

Spiker: Peki bana ergenlik döneminden ne hatırladığını kim söylemek ister? Hatırladığınız en eğlenceli şey neydi?

Nikki: Ben konuşmuyorum. Bu konuda film yapmıştım ve artık konuşmak istemiyorum.

Taylor: Ergenlik çok çok önceydi.

Nikki: Tabii tabii!

Taylor: Düşünmeye çalışıyorum. Zor bir soru.

Spiker: Sen ne düşünüyorsun?

Kristen: Öğğğğğğk!

Spiker: Unutmak istiyor musun?

Kristen: Eveeeet.19 yaşındayım ve söylemesi zor. Ciddi olmam gerekirse 5 yaşında nasılsam şimdi de aynı kişiymişim gibi hissediyorum.

Herkes onaylar!

Spiker: Ben Joan Jett’in çok büyük hayranıyım ve benim jenerasyonumun sanatçıcı ve sen de onunla ilgili film çektin. Nasıldı?

Kristen: Söylenecek çok şey var aslında ama sanki önemsiz birşeymiş gibi cevaplamak istemiyorum bu soruyu. Çok önemli ve anlamlı.

Spiker: Bu rolünü izlemek için sabırsızlanıyorum. Sabırsızlanmalı mıyız sence bu kadar? Çünkü harika bir hayat hikayesi.

Kristen: Evet, evet. Gerçekten önemli bir film olduğunu düşünüyorum çünkü aslında birçok kişi Joan Jett’i biliyor olmasına rağmen The Runaways’i ve nereden başladıklarını ve Rock’n Roll için neler yaptıklarını bilmiyor. Kulağa basit gelebilir ama aslında yaptıkları birçok şeyi değiştirdi.

*Alıntıdır*

Teen Choice Ödül Töreni Sonrası Röpörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rob'la çok özeL Röpörtaj
» Taylor Lautner New Moon Röpörtaj
» Robert Pattison ile bir ropörtaj:D
» Taylor Lautner Ropörtaj
» Kellan Lutz Röportaj