TwilightKanka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilightKanka

TWİLİGHTÇILARIN YERİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kate Tanıtım

YazarMesaj
Nesli Pattz
Admin
Nesli Pattz

Kate Tanıtım Empty
MesajKonu: Kate Tanıtım   Kate Tanıtım Icon_minitime1Perş. Haz. 17, 2010 1:42 pm

Genel Bilgi

• İsim: Katrina “Kate”
• Doğum Tarihi: 1000
• Doğum Yeri: Rusya
• Yaşadığı Yer: Alaska
• Dönüşüm Tarihi: Bilinmiyor
• Kim tarafından dönüştürüldü: Sasha

İlişkileri

• Aile: Kate Denali Klanı ile Alaska’da yaşamaktadır.
• Ruh Eşi: Breaking Dawn sırasında Garrett’ a ilgi duymaya başlamıştır.
• Arkadaşları: Cullen Ailesi

Kişilik

• Özel Yetenekleri: Cildinde elektrik depolayarak karşısındakini etkisiz hale getirebilir.
• İlgi Alanları: Kate ve ailesi de Cullen Ailesi gibi vejeteryandır ve sessiz sakin bir hayatları vardır.
• Tanım: Aslında genelde neşeli bir karakteri olmasına rağmen Kate Jane’ den hiç hoşlanmadığını belli etmiştir. Fırsatı çıktığında ona acı verebilmek için hevesle beklemiştir. Kate kesinlikle Jane gibi sadist değildir. Böyle hissetmesinin sebebi Jane’ e karşı duyduğu nefrettir. Kararlı ve iradelidir. Çok çabuk da sinirlenir.

Kişisel Tarihçe

Kate ve ailesi Cullenlar gibi vejeteryandır ve sakin bir hayat yaşamaktadırlar. Kızkardeşleri gibi Kate de erkeklere karşı çok ilgiliydi, sadece vampir olanlarına değil insanlara da. Hem ailesi ve hem de Olimpik Klanı ile çok güçlü bir bağa sahiptir.

Beaking Dawn kitabında Kate Denali Klanı ile birlikte Bella ve Edward’ ın düğününe katılmıştır. Anneleri Sasha Volturi tarafından ölümsüz çocuk yaratmak ve korumak sebebiyle öldürülünce kızkardeşleri İrina ve Tanya ile birlikte yalnız kalmışlardır.

Kate ve Denali Klanı Renesmee’ nin yarı insan yarı vampir olduğunu kanıtlamak için Volturi geldiğinde şahit olarak orada bulunmuşlardır. Kate, Zafrina ile birlikte Bella’ ya koruma kalkanını kullanabilmesi için yol göstermiştir. Birlikte pratik yaparlarken Bella’ yı motive etmek için cildinde ürettiği elektrik akımı ile Edward’ ı şoka uğratmıştır. Bu sırada bir göçebe olan Garrett’ a da ilgi duymaya başlamıştır.

Volturi geldiğinde gerektiğinde savaşmaya hazır biçimde beklemiş ve kızkardeşi İrina’ nın öldürülmesini izlemek zorunda kalmıştır.

*Alıntıdır*

Kate Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aro Tanıtım
» James Tanıtım
» Laurent Tanıtım
» Eleazar Tanıtım
» Carmen Tanıtım