TwilightKanka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilightKanka

TWİLİGHTÇILARIN YERİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bree Tanner'in İkinci Hayatı

3 posters
YazarMesaj
HaLnR-

HaLnR-

Bree Tanner'in İkinci Hayatı Empty
MesajKonu: Bree Tanner'in İkinci Hayatı   Bree Tanner'in İkinci Hayatı Icon_minitime1Çarş. Haz. 16, 2010 8:55 pm

Alacakaranlık Efsanesi’nin hayranları, Tutulma kitabında tanıtılan ve yeni doğan bir vampirin karanlık dünyasında Bree Tanner’ın sürükleyici hikâyesiyle büyülenecekler.

Bedeninin değişimini izledim. Çatıda yere çömelmiş, tek eliyle tutunmaya çalışıyordu. Tüm o tuhaf samimiyet bir anda yok olmuştu, o artık bir avcıydı. Ne olduğunu bildiğim, nasıl olduğunu anladığım için yanındayken rahat olduğum bir şeydi.
Beynimi kapattım. Av zamanıydı. Derin bir nefes aldım. Aşağıdaki insanların damarlarında akan kanın kokusu içime işledi. Çevredeki insanlar onlardan ibaret değildi, ama en yakın olanlardı. Avınızın kim olacağını, avınızın kokusunu almadan önce, bir şekilde karar vermiş olmalıydınız.
Artık seçim yapmak için çok ama çok geçti.

Kitap Raflarda !
Nesli Pattz
Admin
Nesli Pattz

MesajKonu: Geri: Bree Tanner'in İkinci Hayatı   Bree Tanner'in İkinci Hayatı Icon_minitime1Çarş. Haz. 16, 2010 8:57 pm

ayhh ben bu kitabı gördmde umursamamıştım ha...
Hemen Alamam lzmm bunuu:D
HaLnR-

HaLnR-

MesajKonu: Geri: Bree Tanner'in İkinci Hayatı   Bree Tanner'in İkinci Hayatı Icon_minitime1Çarş. Haz. 16, 2010 8:59 pm

Ben almayı düşünmüyorum Very Happy Nasıl bi fanım bilmiyorum ya Very Happy Very Happy
Ama bana sıkıcı geliyo çünkü kitabın ufacık bi kısmında yer alan biri benim için pek önemli değil Very Happy
Merwe Pattz
Admin
Merwe Pattz

MesajKonu: Geri: Bree Tanner'in İkinci Hayatı   Bree Tanner'in İkinci Hayatı Icon_minitime1Çarş. Haz. 16, 2010 9:07 pm

ben almıycam ya ben geceyarısı güneşini istiyorummmm
https://twilightkanka.forumtwilight.com
HaLnR-

HaLnR-

MesajKonu: Geri: Bree Tanner'in İkinci Hayatı   Bree Tanner'in İkinci Hayatı Icon_minitime1Çarş. Haz. 16, 2010 9:11 pm

Bende o kitabı istiyorummm bounce bounce bounce bounce bounce

Bree Tanner'in İkinci Hayatı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattınson Hayatı
» Kristen Stewart Hayatı
» Nikki Reed'in Hayatı
» Kellan Lutz'un Hayatı
» Peter Facinelli Hayatı.