TwilightKanka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilightKanka

TWİLİGHTÇILARIN YERİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kristen Anlatıyo...(Bakalım ne anlatıyo):D

YazarMesaj
Nesli Pattz
Admin
Nesli Pattz

Kristen Anlatıyo...(Bakalım ne anlatıyo):D Empty
MesajKonu: Kristen Anlatıyo...(Bakalım ne anlatıyo):D   Kristen Anlatıyo...(Bakalım ne anlatıyo):D Icon_minitime1Çarş. Haz. 16, 2010 8:44 pm

-Rol arkadaşı Robert Pattinson'ın kız hayranları hakkında ;
*** Rob'a göz koymuş durumdalar.(Aynen)Onu aşırı seviyorlar.Bence Rob'un hayranlarının yarısı benden nefret ediyordur, diğer yarısı nefret etmese bile kıskanıyordur.Bu kızlar çok korkutucu.Bana laf atıp durmaları da biraz sinir bozucu .

-Bella karakteri hakkında ;
*** Bella'yı kıskanıyorum ve bu da onu canlandırmamı kolaylaştırıyor... şaka şaka .. Onu kıskanmıyorum çünkü hayatta bir kızın içine düşebileceği en zor duygusal ikilemlerden biri ile baş etmek zorunda !

-Robert pattinson ile aşk dedikoduları hakında ;
*** Ağzımdan çıkan kelimeleri kontrol etmeden hareket etmeye başladığımdan beri bu sorulara daha rahat davranıyorum artık . Daha mutluyum.Bu bir dizi gibi oldu artık. Kişisel algılamıyorum ve bu söylentiler beni rahatsız da etmiyor zaten.Artık daha tecrübeli biriyim ve bu söylentileri daha kolay karşılayabiliyorum. "Bence yakışıklı biri Robbb"Diyor..(E yanii Çirkinmi Olacaktı.İlahi Kris:D)

Kristen Anlatıyo...(Bakalım ne anlatıyo):D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen:"Bella ve ben aynı yollardayız."
» Kristen Stewart röpörtaj-Salsa Dergisi
» Kristen Stewart Resimleri
» Kristen Stewart Hayatı
» Kristen Stewart Soru-Cevap