TwilightKanka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilightKanka

TWİLİGHTÇILARIN YERİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kristen:"Bella ve ben aynı yollardayız."

YazarMesaj
Nesli Pattz
Admin
Nesli Pattz

Kristen:"Bella ve ben aynı yollardayız." Empty
MesajKonu: Kristen:"Bella ve ben aynı yollardayız."   Kristen:"Bella ve ben aynı yollardayız." Icon_minitime1Çarş. Haz. 16, 2010 8:47 pm

Kristen Stewart kendini ,'Twilight Saga' da canlandırdığı Bella karakterine dönüşmüş gibi hissediyor.

19 yaşındaki oyuncu, yaşamlarıda benzer bir şekilde ilerlediğinden dolayı, kendini ekranlardaki karakterine karşı korumacı hissediyor.

"Bella sanki tuhaf bir şekilde bana dönüşmüş gibi hissediyorum..Ona karşı korumacı olmaya başladım." diyor.

"Bella ve ben benzer yollardan geçtik ve ikinci filmde o biraz daha olgunlaşıyor.Hayatı hakkında zor kararlar alıyor ve ne istediğini biliyor."

"Bu filmde kendisini daha yakından tanıma fırsatı buldu.Bence bu proje boyunca bende aynı şeyi yaptım.Çok zorlu bir yolculuktu ve kendini değerlendirecek bir sürü zamanı vardı.Ben ve Bella oldukça büyüdük."

Kristen aynı zamanda ikinci film New Moon'un setinden çıkan -Robert Pattinson , Taylor Lautner ve diğer tüm oyuncuları kapsayan - resimlerin internete düştüğünü gördüğünde çok üzülmüş.

Top of the Pops dergisine : "Setteki resimlerimizin internete düştüğünü görünce çok üzüldüm..Kimsenin -mesela Taylor'un peruk takması- gibi kesin görünüşleri filmden önce görmesini istemiyordum..Biz insanlara film çıktığında sürpriz yapmak istemiştik.." demiş.

*Alıntıdır*

Kristen:"Bella ve ben aynı yollardayız."
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Stewart röpörtaj-Salsa Dergisi
» Kristen Anlatıyo...(Bakalım ne anlatıyo):D
» Kristen Stewart Resimleri
» Kristen Stewart Hayatı
» Kristen Stewart Soru-Cevap