TwilightKanka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilightKanka

TWİLİGHTÇILARIN YERİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rob'la çok özeL Röpörtaj

YazarMesaj
Nesli Pattz
Admin
Nesli Pattz

Rob'la çok özeL Röpörtaj Empty
MesajKonu: Rob'la çok özeL Röpörtaj   Rob'la çok özeL Röpörtaj Icon_minitime1Perş. Haz. 17, 2010 1:08 pm

Alacakaranlık’ serisinin yeni filmi ‘Yeni Ay’ vizyona girer girmez fırtınalar kopardı. ‘En Hayalperest Vampir’ seçilen filmin başrol oyuncusu Robert Pattinson, OK! Dergisi için aşk hayatından kariyerine kadar çok özel açıklamalar yaptı.

-Yüzünüz posterlerle tüm genç kızların odasında. Bir gençlik idolü olmak nasıl bir şey?
** İlginç bir durum. İnsanlar üzerinde böyle bir etki yaratacağımı hiç düşünmemiştim. Meğerse soluk benizli erkekler çok seksilermiş! Ama bu bana çok anlamsız geliyor. Bir yandan da komik bir şey, çünkü daha önce hiç de seksi bulunmuyordum. Okuldayken bu tip biri değildim ve kimsenin de benden böyle bir şey çıkacağını tahmin ettiğini sanmıyorum.

-Sizin bir müzik grubunuz vardı değil mi?
** 15-16 yaşlarındayken vardı. Artık yok. Müzik konusunda da oldukça tutkulusunuz ve ilk filmin müziklerinde sizin de bir şarkınız vardı. ‘Tutulma’nın çekimleri sırasında otel odamda yalnız kaldım sık sık. Bu yüzden müzikle ilgilendim, gitar çaldım. Birçok şarkı yazdım. Müzik benim için önemli, ama bir albüm falan çıkaracağımı sanmıyorum. Çünkü yaparsam Edward Cullen albüm çıkarmış gibi olacak.

-Edward’la karıştırılmak canınızı sıkıyor mu?
** 25 yıl sonra hâlâ insanlar sokakta bana “Edward” diye sesleniyor olursa birilerini öldürebilirim (Gülüyor).

-Peki en sevdiğiniz vampir filmi hangisi?
** ‘Blade’i hep çok sevmişimdir.

-Tanıştığınızda çok heyecanlandığınız bir ünlü oldu mu?
** Ben o konularda heyecan yapmıyorum. TV programlarına çıktığımda biraz dilim tutuluyor, ama o da inanılmaz derecede gergin olduğumdan. Tek kişinin sunduğu sohbet programlarında o kişinin görevi komik olmak; ben de komik olmalıyım diye düşünüyorum ve çok korkuyorum (Gülüyor).

-Hayranlarınızın yarattığı Jacob ve Edward çekişmesi hakkında ne diyorsunuz?
** Bilmem, çok düşünmedim. Geçen gün fotoğraf çekiminde bir Jacob tişörtü giydim ve herkes adeta delirdi. Hatta fotoğrafın yayınlanmasına izin verilmedi, çünkü yapımcı şirket yapamayacağımızı söyledi! Çok endişelendiler ama bence bunların hiçbir önemi yok.

-‘Kristen’la aynı zamanda meşhur oldunuz. Bu süreçte birbirinize yardımcı olabildiniz mi?
** Genç bir oyuncu ekibiyle çalışmak çok hoştu. Herkes arkadaş oldu, yakınlaştı ve kimse de ego patlaması yaşamadı. On yıl sonra herkesin hâlâ aynı kişiler olacağına inanıyorum, bu film hepimizin hayatında önemli bir yere sahip.

-‘Yeni Leonardo DiCaprio’ olarak adlandırılmaktan
rahatsız oluyor musunuz?
** Bu sadece bana değil, ona da haksızlık bence. DiCaprio 11 yaşlarındayken Oscar’a aday gösterildi (Gülüyor), ben hiç onun gibi olduğumu düşünmüyorum.

-Şöhret başınızı döndürüyor mu?
** Bazen o kadar çok röportaj yapıp yoruluyorsunuz ki, her seferinde sorulara farklı yanıtlar veriyorsunuz. Son dönemde, aynı zamanlarda çıkan iki farklı yayındaki röportajlarımı bir araya getirip okusanız, kendimi öldürmek üzere olduğumu düşünürsünüz!

-Kristen Stewart’la kimyanızın tuttuğuna hangi sebeple inanıyorsunuz? İyi arkadaşlar mısınız?
** Bilmem, sanırım Kristen iyi bir aktris ve yapabileceğinizin en iyisini sunmanız için de sizi itekliyor.

-Sizin için mükemmel bir buluşmada neler olmalıdır?
****Bilmem bu iişleri pek beceremem.(gülüyor)

*Alıntıdır*

Rob'la çok özeL Röpörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası