TwilightKanka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TwilightKanka

TWİLİGHTÇILARIN YERİ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Taylor Lautner New Moon Röpörtaj

YazarMesaj
Nesli Pattz
Admin
Nesli Pattz

Taylor Lautner New Moon Röpörtaj Empty
MesajKonu: Taylor Lautner New Moon Röpörtaj   Taylor Lautner New Moon Röpörtaj Icon_minitime1Perş. Haz. 17, 2010 1:20 pm

S:Peruk bu sene biraz daha iyi mi?

Taylor:Biliyorsunuz ki dürüst olmak zorundayım,öyle.

S:Daha iyi görünüyor,daha doğal.

T:Teşekkür ederim,bence de gayet doğal görünüyor.Eskisi kadar kaşındırıp bana engel olmuyor.İyi bir takımımız var.Setteki herkes muhteşem.

S:Gerçekten dövme yaptırdın mı?

T:Yaptırmadım,hayır hayır hayır hayır.

S:Kına mı?Ne kullandılar yoksa yapıştırma mı?

T:Evet,25 cent’e alınan dövmeler gibi ama 25 cent’ten biraz daha pahalı olduğu kesin.Dövmeyi yap,havluyu ıslat ve üzerinde beklet.İşe yarıyor.

S:Alacakaranlık’ta,Kristen reşit değildi ve bu film yapımında büyük rol oynadı.Senin de 18 yaşından küçük olman filmi herhangi bir şekilde etkiledi mi?

T:Hayır.Herkesin çalıştığı kadar çalışabilirim,yetişkinler kadar.Liseyi sınav ile bitirdim,şuanda üniversitedeyim.Bütün gün-gece çalışabilirim!

S:Bu işini kolaylaştırıyor mu?

T:Kesinlikle.Bir çok işi bitiriyoruz.

S:Chris’in işi Catherine’inkiyle karşılaştırıldığında nasıl?

T:Bilmiyorum,Catherine çok eğlenceliydi.Enerjisi hiç bitmezdi ve onunla çok iyi anlaşırdım.Chris çok sakin ve neler yaptığını görüyorum,çok iyi iş çıkarıyor.Bazen sadece arkanıza yaslanıp “Bu kadar sakinken işler nasıl böyle iyi ve pürüzsüzce gidiyor?” diye düşünüyorsunuz.Harika biri.Çok yetenekli.

S:Diğer Quileute kurtlarıyla anlaşmak senin için ne kadar kolaydı?

T:Çok!Onlarla birlikte iş yapmak çok eğlenceli.Hepsi de kafa insanlar.Set dışında da beraber takılıyoruz ki sette kimyamız uyuşabilsin.Hepsi harika.

S:New moon çekilmeye başlandığından beri çılgın fan tecrübeleri yaşadın mı?

T:Bilirsin işte,her zamanki gibi.

S:Çılgınca olmayan bir tecrübe yaşadın mı? Kanada fanları Amerika fanlarından daha mı sakin?

T:Twilight fanları hakkında keşfettiğim şey,nereye gidersen git aynılar.Dünyanın her yerinde bulundum,Avustralya,Japonya..ve herkes bana “Hangileri daha iyi,tutkulu?” diye soruyor.Cevap veremiyorum çünkü hepsi aynı.Nereye gidersen git,tutkulu ve kendini adamış fanlar.

S: Sana söylemem gerek, “My Own Worst Enemy” nin büyük bir hayranıydım.Yaptığın işi çok beğenmiştim.O filmden seni bu hale getiren ne tür tecrübeler edindin?

T:O filmde Christian Slater ile çalışmak gerçekten harikaydı.Müthiş biri,işinde gerçekten iyi.Kesinlikle ondan çok şey öğrendim.İki ayrı kişiliği olan bir insandı.Sahnede farklı,gerçek hayatta farklı.
Ve evet,kesinlikle filmdeki Jacob’ın kişiliği hakkında ondan çok şey öğrenebilirim.

S:Kişilik değişimlerini zor buluyor musun? Çünkü kurt olmadan önce ve sonra,farklı sahneler çekiyorsun.Bunu yapmak zor mu?

T:Bazen aynı gün içinde Jacob’ın değişimden önceki ve sonraki halini çekmek zorunda kalıyoruz.Bu yüzden üzerinden birkaç kez geçmek gerekiyor ama bu çok iyi çünkü zor bir iş ve ben kendimi zorlamayı severim.Umuyorum Jacob’ın iki tarafını da seyirciye hissettirebilirim.

S:Bu zamana kadar seni en çok zorlayan şey neydi?

T:İlk filmde de söylediğim gibi,hava!Şimdi ısınmaya başlıyor ve gerçekten başta olduğundan çok daha güzel!Fakat buraya martın sonlarına doğru,ilk geldiğimizde kar yağıyordu ve ben de ne zaman duracak bu diye düşünüyordum.Biliyorsunuz ki filmin bir çok yerinde üzerimde pek kıyafet olduğu söylenemez,bu da beni zorladı tabii!ama hava gitgide ısınmaya başlıyor,yani iyi.

S:Şimdiye kadar çekmeyi sevdiğin hangi sahneler oldu?Veya gelecekte hangi sahneyi çekmeyi sabırsızlıkla bekliyorsun?

T:Hmm,çok zor.Akrobatik sahneleri çekmeyi çok seviyorum,sonra,motor sahneleri.Motor sahnelerini çekmek gerçekten çok eğlenceliydi.Ve ormanda çektiğimiz birçok sahne.Jacob fiziğini biraz daha fazla gösteriyor.

S:Dövüş sanatlarını daha çok mu kullandın?

T:Ben olsam dövüş sanatları demezdim.Jacob’ın değişimden önceki hali hayli sakar.Kendi ayaklarına takılıyor.Fakat kurda dönüştüğünde birdenbire çevik oluyor.Yani,bu iki tarafı da göstermek zorundayım.

S:Fanlarının bu filmde Jacob’ta neler görmesini istersin?

T:Filmin başında,çok tatlı,aşık olacakları bir çocuk görmelerini isterim.ve birdenbire,puf!Tamamen farklı biri ve baştaki çocuk olduğuna inanamayacaklar.

*Alıntıdır*

Taylor Lautner New Moon Röpörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor Lautner Ropörtaj
» Kellan Lutz Röportaj
» Jackson Rathbone Röportaj
» Kristen Stewart röpörtaj-Salsa Dergisi
» Rob'la çok özeL Röpörtaj